Spływy kajakowe

Pokonywanie kolejnych kilometrów rzeki tą małą łódką, jaką jest kajak, daje mozliwośc bezpośredniego uczestniczenia w życiu fauny i flory, które nas otaczają i obserwowania tego wszystkiego w ciszy i spokoju zakłócanym jedynie chlupotem wiosła zanurzanego w wodzie.

Jedną z form wypoczynku i rekreacji jaką chcemy zaproponować, jest spływ kajakowy. Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu dla wszystkich chcących poobcować z naturą - zarówno tych, którzy mieli kiedykolwiek styczność z tą dziedziną, jak również zupełnych laików w tej materii.

Spływy kajakowe, wyjazdy i obozy integracyjne

Proponujemy Wam spływy głównie na terenie Śląska, skąd pochodzimy, jak równiez w jego okolicy oraz na terenie Pomorza, gdzie prężnie działamy. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje z Państwa strony i postaramy się im sprostać. Organizujemy spływy z pełną obsadą, tzn. ratownikami WOPR, instruktorami kajakarstwa i wszelkimi innymi osobami i atrakcjami potrzebnymi do zorganizowania niezapomnianej imprezy.

Dajemy Państwu również mozliwość samodzielnego zorganizowania spływu i wypożyczenia u nas sprzętu z mozliwością dowozu.

Życzymy miłych chwil spędzonych w kajaku samemu, we dwoje, lub w dużo większej grupie osób spędzających swój wolny czas w podobny sposób.

Spływy kajakowe, pontonowe, rafting

Spływ kajakowy, integracja, obozy

"Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie.
Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"
K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"