Paintball

Emocjonująca, pełna akcji gra, w której zdolność myślenia zespołowego, szybkie podejmowanie decyzji i spryt są ważniejsze, niż siła mięśni graczy.

Niebezpieczeństwo wyeliminowania przez wrogi zespół tworzy realne warunki walki, w której rośnie adrenalina, a gracz uświadamia sobie, na ile jest odporny na stres a także jak szybko i trafnie potrafi podejmować w tych trudnych warunkach właściwe decyzje.Zajmujemy się organizacją profesjonalnego pola paintballowego, na życzenie klienta w miejscu przez niego wyznaczonym. Posiadamy 200 m siatki ochronnej, co zapewnia bezpieczeństwo ewentualnej publiczności, bądź przypadkowym obserwatorom.

Painbtball - imprezy integracyjne, team building, incentive

Pole tworzymy wykorzystując naturalne przeszkody: drzewa, kępy krzaków, ukształtowanie terenu. Gdy elementów takich zabraknie, posiadamy własne przeszkody: system ścianek, z których łatwo można wykonać tunele, przeszkody niskie, wysokie, szerokie jak i wąskie.

W swej ofercie posiadamy kilkadziesiąt zestawów, w skład których wchodzą:

  • kompletny marker Spyder Victor II, Tippmann Custom lub BRAVO ONE Tactical US army Guns (najnowsze karabiny marki Tippmann - sprzęt najwyższej światowej jakości używany przez profesjonalistów, replika karabinów M16 używanych przez amerykańskich żołnierzy podczas wojny w Wietnamie; w dzisiejszych czasach markery tego typu są używane w amerykańskiej armii do różnego rodzaju ćwiczeń);
  • maska;
  • kamizelka ochronna;
  • rękawiczki ochronne;
  • kombinezon.

Markery paintballowe

Na życzenie klienta możemy także zaaranżować miejsce do gry w paintball: teren leśny, poligon wojskowy, różne zabudowania.

Grę paintballową można doskonale połączyć z wypoczynkiem w miejscach przez nas proponowanych oraz z wszelkimi innymi atrakcjami z działu Oferta.

"Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie.
Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"
K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"