Ludzie

Przy każdym z przedsięwzięć, których się podejmujemy pracuje sztab ludzi, gdzie każdy z nich jest fachowcem w swojej dziedzinie, a współpraca pomiędzy nimi przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia i zaufania.

Jesteśmy grupą osób, którą jeżeli napotkacie kiedykolwiek na swojej drodze z pewnością zostaniecie „zarażeni’ właśnie tą pasją, i pozytywnym podejściem do wszystkiego czym się zajmujemy.

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę integracyjną, biwak, piknik, wycieczkę, obóz, lub wakacje o typowo rekreacyjnym charakterze... POLECAMY SIĘ JAK NAJBARDZIEJ. Ale jeżeli chcesz aby to wszystko miało charakter niezwykłej przygody, wyzwania i było pełne adrenaliny... POLECAMY SIĘ TYM BARDZIEJ!


Certyfikat Innowacyjna I Rzetelna Firma

Rekomendacje:

Rekomendacje Ja Yhymm... 1 Rekomendacje Ja Yhymm... 2 Rekomendacje Ja Yhymm... 3 Rekomendacje Ja Yhymm... 4
Rekomendacje Ja Yhymm... 5 Rekomendacje Ja Yhymm... 6 Rekomendacje Ja Yhymm... 7 Rekomendacje Ja Yhymm... 8
Rekomendacje Ja Yhymm... 9 Rekomendacje Ja Yhymm... 10 Rekomendacje Ja Yhymm... 11 Rekomendacje Ja Yhymm... 12
Rekomendacje Ja Yhymm... 13

Nasz skład Tworzą:


Andrzej WIŚNIA Wiśniewski

ANDRZEJ WIŚNIEWSKI

Pomysłodawca i założyciel firmy Ja Yhymm... Nazwa firmy mówi wszystko o nim. Ratownik WOPR, stermotorzysta (z licencją na holowanie obiektów nawodnych), żeglarz jachtowy, płetwonurek, , członek plutonu ratowniczo – poszukiwawczego  grupy FOC , kierownik i wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, kierownik wycieczek szkolnych, miłośnik kajakarstwa zwałkowego i morskiego,  organizator aktywnego wypoczynku, instruktor rekreacji ruchowej, sędzia i miłośnik hokeja na lodzie. Posiada przeszkolenie z zakresu technik linowych.

JACEK GRYCMACHER

JACEK GRYCMACHER

Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej w której przez 7 lat zdobył duże doświadczenie którym z pasją dzieli się z młodzieżą. O survivalu i przetrwaniu w trudnych warunkach wie wszystko, potrafi przygotowac wykwintny obiad z tego co napotka w lesie, a zbudowany przez niego szałas wygląda niczym 5-cio gwiazdkowy hotel. Ma wielką charyzmę i zainteresowaniami zaraża wszystkich. Posiada uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

OSKAR PLACEK

OSKAR PLACEK

Student kierunku turystyka i rekreacja. Zafascynowany japońską mangą, mitologią grecką, dziennikarstwem oraz włoskim jedzeniem. Dlatego też najlepiej czuje się w podróży i na szlaku. Czasem coś upichci, czasem napisze, czasem będzie się lenić. Marzy o wyjeździe do Japonii bądź Finlandii. Aktualnie stara się o uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej z badmintona, ćwiczeń siłowych i joggingu. Dziennikarz z zamiłowania, redaktor gazety studenckiej „Rekord”.

KATARZYNA WÓJCIK

KATARZYNA WÓJCIK

Ukończyła licencjat z fizjoterapii i jestem w drodze po magistra. Posiada uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Jeśli chodzi o zainteresowania to wszelka rekreacja i nowe wyzwania są ok, ale głównie w głowie jej siedzi muzyka, festiwale, koncerty

ROBERT ROCZNIOK

ROBERT ROCZNIOK

Posiada uprawnienia wodnego ratownika WOPR, instruktora sportu o specjalności hokej na lodzie Pracuje jako wykładowca na AWF Katowice. Pasjonuje się wspinaczką , każdą wolną chwilę spędza wisząc na linach lub wspinając się w skałach. Lubi aktywnie spędzac czas , jest członkiem drużyny hokejowej (zarówno w hokeju na lodzie jak i na rolkach) a w przeszłości był wyczynowym pływakiem. Przy ogniskach umila dzieciom czas grając na gitarze elektrycznej, klasycznej lub akustycznej.

ARTUR ŚLEDŹ

ARTUR ŚLEDŹ

Ratownik WOPR, płetwonurek . Posiada przeszkolenie z zakresu technik linowych.

KRZYSZTOF ŚWIĄTKOWSKI

KRZYSZTOF ŚWIĄTKOWSKI

Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ukończył psychologię w Warszawie . Fan barbie i princessy. Zna odpowiedzi na każde pytanie nurtujące dzieci . Dobrze odnajduje się wśród dzieci i kreatywnie zajmuje im czas.

MONIKA MRACZEK

MONIKA MRACZEK

Nigdzie nie rusza się bez aparatu… nigdzie !! Pracuje jako fotograf w gazecie studenckiej „Rekord”. Jest w trakcie kończenia kursów instruktorskich z tenisa ziemnego , pływania , windsurfingu. Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ciepła duszyczka wśród twardzieli. Studentka Turystyki i rekreacji na AWF w Katowicach. Lubi squasha, tenisa, wspinaczkę i windsurfing.

WOJCIECH KUBASIK

WOJCIECH KUBASIK

Młodszy ratownik WOPR. Świetnie śpiewa i gra na gitarze – jest obiektem westchnień wszystkich uczestniczek obozów. Ma zwariowany charakter i lubi pracę z dziecmi. Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

SEBASTIAN WALNIK

SEBASTIAN WALNIK

Posiada kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Ogarnie wszystko i wszystkich których dostanie pod opiekę. Mistrz kierownicy. Ukończył studia prawnicze - skrupulatnie przestrzega wszystkich obozowych regulaminów oraz sprawiedliwie rozwiązuje wszystkie spory.

"Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie.
Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"
K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"