Imprezy integracyjne

Organizacja imprez dla firm jest jednym z ważniejszych elementów naszej działalności. Przygotowujemy imprezy na miejscu (jak pikniki firmowe, turnieje) oraz imprezy wyjazdowe – imprezy integracyjne (team building), szkoleniowe i motywacyjne (incentive).

Przygotowujemy scenariusze zarówno letnie, jak i zimowe. Mamy do zaoferowania szeroką gamę zajęć rekreacyjnych, rekreacyjno–sportowych a także typowo integracyjnych.

Imprezy integracyjne, incentive, team building

Zawsze staramy się optymalnie dopasować scenariusz imprezy do oczekiwań uczestników, dlatego oprócz gotowych propozycji, przygotowujemy także programy autorskie pod kątem danej firmy. Całość staramy się połączyć w scenariusz zgodny z preferencjami klienta i jego otwartością na naszą fantazję. Program budujemy w zależności od profilu grupy, liczby uczestników oraz przeznaczonego budżetu, dlatego też cennik opracowujemy indywidualnie dla każdego zamówienia.

Każdą imprezę proponujemy dodatkowo wzbogacić o kuchnię polową oraz grilla!

Stopień trudności programu zawsze dostosowany jest tak, aby wszyscy, bez względu na płeć i wiek, mogli aktywnie w nim uczestniczyć.

"Znaczy, każdy swe obowiązki musi wykonywać porządnie.
Ci, którzy nie wykonują ich jak mogą najlepiej - to znaczy, na ile ich stać fizycznie i duchowo - niszczą sami siebie"
K.O. Borchardt "Znaczy kapitan"